56 отзывов
+38050-396-3010
Контакты
ТОВ МТД "Прогрес К"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503963010Многоканальный
+380674941920Многоканальный
Алексей
УкраинаХерсонская областьХерсонг.Херсон, ул. Рабочая , 66
Карта

Прогрес К візьме участь у виставці «Зернові технології 2018»

Прогрес К візьме участь у виставці «Зернові технології 2018»

Прогрес К прийме участь у восьмій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2018», яка відбудеться 21-23 лютого 2018 року у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ). Павільйон 2А стенд №634.

Прогрес К прийме участь у  восьмій міжнародній виставці 
інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2018», 
яка відбудеться 21-23 лютого 2018 року у Міжнародному Виставковковому Центрі (МВЦ). Павільйон 2А стенд №634.

Наша компанія представить відвідувачам і учасникам виставки новий стенд, на якому буде представлена робота карданного  валу з двома ширококутними шарнірами.

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.
Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади, що сприяє пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

facebook twitter